Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Ketçap konsantresi glisemik indeksi 55 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 14 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde orta etki gösterir.
Diğer sweets ile karşılaştırıldığında, Ketçap konsantresi glisemik indeks açısından ortalamanın üzerinde yer almaktadır.
Ketçap konsantresi kan şekerini izleyen kişiler için ölçülü miktarda uygundur.
Bu puan neden?
| Kalori | 110 kcal |
| Karbonhidratlar | 25g |
| Şekerler (toplam) | 20g |
| Doğal | 5.0g |
| Eklenmiş | 15g |
| Lif | 1.2g |
| Çözünür | 0.4g |
| Çözünmez | 0.8g |
| Protein | 1.5g |
| Yağ | 0.3g |
| Doymuş | 0.05g |
| Doymamış | 0.15g |
| Sodyum | 900mg |
Ketçap konsantresi glisemik indeksi 55 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 14 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde orta etki gösterir.
Ketçap konsantresi orta glisemik indekse (55) sahiptir. İnsülin direnci olanlar ölçülü miktarda tüketebilir.
Ketçap konsantresi 100g başına 14 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde orta etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →