Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Kepek gevreği glisemik indeksi 60 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 40 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Diğer grains ile karşılaştırıldığında, Kepek gevreği glisemik indeks açısından ortalamanın üzerinde yer almaktadır.
Kepek gevreği kan şekerini izleyen kişiler için ölçülü miktarda uygundur.
Bu puan neden?
| Kalori | 320 kcal |
| Karbonhidratlar | 67g |
| Şekerler (toplam) | 18g |
| Doğal | 6.0g |
| Eklenmiş | 12g |
| Lif | 15g |
| Çözünür | 4.5g |
| Çözünmez | 10.5g |
| Protein | 11g |
| Yağ | 2.5g |
| Doymuş | 0.4g |
| Doymamış | 2.1g |
| Sodyum | 600mg |
Kepek gevreği glisemik indeksi 60 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 40 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Kepek gevreği orta glisemik indekse (60) sahiptir. İnsülin direnci olanlar ölçülü miktarda tüketebilir.
Kepek gevreği 100g başına 40 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde önemli etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →