Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Kek karışımı glisemik indeksi 75 olan yüksek Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 60 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Diğer sweets ile karşılaştırıldığında, Kek karışımı glisemik indeks açısından en yüksekler arasında yer almaktadır.
Kek karışımı hızlı kan şekeri yükselişine neden olabilir ve küçük porsiyonlarda tüketilmesi önerilir.
Bu puan neden?
| Kalori | 420 kcal |
| Karbonhidratlar | 80g |
| Şekerler (toplam) | 48g |
| Doğal | 3.0g |
| Eklenmiş | 45g |
| Lif | 2g |
| Çözünür | 0.6g |
| Çözünmez | 1.4g |
| Protein | 4g |
| Yağ | 12g |
| Doymuş | 3.5g |
| Doymamış | 8.5g |
| Sodyum | 400mg |
Kek karışımı glisemik indeksi 75 olan yüksek Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 60 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Kek karışımı yüksek glisemik indekse (75) sahiptir. İnsülin direnci olanlar tüketimi sınırlamalıdır.
Kek karışımı 100g başına 60 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde önemli etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →