Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Kek glisemik indeksi 70 olan yüksek Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 38 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Diğer sweets ile karşılaştırıldığında, Kek glisemik indeks açısından en yüksekler arasında yer almaktadır.
Kek hızlı kan şekeri yükselişine neden olabilir ve küçük porsiyonlarda tüketilmesi önerilir.
Bu puan neden?
| Kalori | 340 kcal |
| Karbonhidratlar | 55g |
| Şekerler (toplam) | 28g |
| Doğal | 8.0g |
| Eklenmiş | 20g |
| Lif | 1.5g |
| Çözünür | 0.5g |
| Çözünmez | 1g |
| Protein | 3.5g |
| Yağ | 11g |
| Doymuş | 3.5g |
| Doymamış | 7g |
| Sodyum | 270mg |
Kek glisemik indeksi 70 olan yüksek Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 38 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Kek yüksek glisemik indekse (70) sahiptir. İnsülin direnci olanlar tüketimi sınırlamalıdır.
Kek 100g başına 38 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde önemli etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →