Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Keçiboynuzu tozu glisemik indeksi 40 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 36 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Diğer fruits ile karşılaştırıldığında, Keçiboynuzu tozu glisemik indeks açısından en düşükler arasında yer almaktadır.
Keçiboynuzu tozu kan şekeri, insülin direnci yönetimi veya düşük Gİ diyeti uygulayanlar için iyi bir seçimdir.
Bu puan neden?
| Kalori | 222 kcal |
| Karbonhidratlar | 89g |
| Şekerler (toplam) | 49g |
| Doğal | 49.0g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 39.8g |
| Çözünür | 11.9g |
| Çözünmez | 27.9g |
| Protein | 4.6g |
| Yağ | 0.7g |
| Doymuş | 0.1g |
| Doymamış | 0.6g |
| Sodyum | 35mg |
Keçiboynuzu tozu glisemik indeksi 40 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 36 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Keçiboynuzu tozu düşük glisemik indekse (40) sahip olup insülin direnci olan kişiler için iyi bir seçenektir.
Keçiboynuzu tozu 100g başına 36 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde önemli etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →