Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Keçi yoğurdu %0 glisemik indeksi 35 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 1.5 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Diğer dairy ile karşılaştırıldığında, Keçi yoğurdu %0 glisemik indeks açısından en düşükler arasında yer almaktadır.
Keçi yoğurdu %0 kan şekeri, insülin direnci yönetimi veya düşük Gİ diyeti uygulayanlar için iyi bir seçimdir.
Bu puan neden?
| Kalori | 45 kcal |
| Karbonhidratlar | 4.2g |
| Şekerler (toplam) | 4.2g |
| Doğal | 4.2g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 0g |
| Çözünür | 0g |
| Çözünmez | 0g |
| Protein | 5.2g |
| Yağ | 0.1g |
| Doymuş | 0.05g |
| Doymamış | 0.05g |
| Sodyum | 45mg |
Keçi yoğurdu %0 glisemik indeksi 35 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 1.5 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Keçi yoğurdu %0 düşük glisemik indekse (35) sahip olup insülin direnci olan kişiler için iyi bir seçenektir.
Keçi yoğurdu %0 100g başına 1.5 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde minimal etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →