Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Kayısı pestili glisemik indeksi 40 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 26 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Diğer sweets ile karşılaştırıldığında, Kayısı pestili glisemik indeks açısından en düşükler arasında yer almaktadır.
Kayısı pestili kan şekeri, insülin direnci yönetimi veya düşük Gİ diyeti uygulayanlar için iyi bir seçimdir.
Bu puan neden?
| Kalori | 270 kcal |
| Karbonhidratlar | 65g |
| Şekerler (toplam) | 45g |
| Doğal | 35.0g |
| Eklenmiş | 10g |
| Lif | 7g |
| Çözünür | 2.1g |
| Çözünmez | 4.9g |
| Protein | 2.5g |
| Yağ | 0.5g |
| Doymuş | 0.1g |
| Doymamış | 0.4g |
| Sodyum | 20mg |
Kayısı pestili glisemik indeksi 40 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 26 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Kayısı pestili düşük glisemik indekse (40) sahip olup insülin direnci olan kişiler için iyi bir seçenektir.
Kayısı pestili 100g başına 26 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde önemli etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →