Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Kavuzlu buğday pizza hamuru glisemik indeksi 54 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 26 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Diğer grains ile karşılaştırıldığında, Kavuzlu buğday pizza hamuru glisemik indeks açısından en düşükler arasında yer almaktadır.
Kavuzlu buğday pizza hamuru kan şekeri, insülin direnci yönetimi veya düşük Gİ diyeti uygulayanlar için iyi bir seçimdir.
Bu puan neden?
| Kalori | 250 kcal |
| Karbonhidratlar | 48g |
| Şekerler (toplam) | 1.2g |
| Doğal | 1.2g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 3.5g |
| Çözünür | 0.7g |
| Çözünmez | 2.8g |
| Protein | 9g |
| Yağ | 2.5g |
| Doymuş | 0.4g |
| Doymamış | 2.1g |
| Sodyum | 450mg |
Kavuzlu buğday pizza hamuru glisemik indeksi 54 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 26 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Kavuzlu buğday pizza hamuru düşük glisemik indekse (54) sahip olup insülin direnci olan kişiler için iyi bir seçenektir.
Kavuzlu buğday pizza hamuru 100g başına 26 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde önemli etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →