Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Haşlanmış penne makarna glisemik indeksi 55 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 17 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde orta etki gösterir.
Diğer grains ile karşılaştırıldığında, Haşlanmış penne makarna glisemik indeks açısından ortalamanın üzerinde yer almaktadır.
Haşlanmış penne makarna kan şekerini izleyen kişiler için ölçülü miktarda uygundur.
Bu puan neden?
| Kalori | 157 kcal |
| Karbonhidratlar | 30.9g |
| Şekerler (toplam) | 0.6g |
| Doğal | 0.6g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 1.8g |
| Çözünür | 0.5g |
| Çözünmez | 1.3g |
| Protein | 5.8g |
| Yağ | 0.9g |
| Doymuş | 0.2g |
| Doymamış | 0.2g |
| Sodyum | 1mg |
Haşlanmış penne makarna glisemik indeksi 55 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 17 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde orta etki gösterir.
Haşlanmış penne makarna orta glisemik indekse (55) sahiptir. İnsülin direnci olanlar ölçülü miktarda tüketebilir.
Haşlanmış penne makarna 100g başına 17 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde orta etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →