Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Haşlanmış börülce glisemik indeksi 33 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 7 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Diğer legumes ile karşılaştırıldığında, Haşlanmış börülce glisemik indeks açısından en düşükler arasında yer almaktadır.
Haşlanmış börülce kan şekeri, insülin direnci yönetimi veya düşük Gİ diyeti uygulayanlar için iyi bir seçimdir.
Bu puan neden?
| Kalori | 110 kcal |
| Karbonhidratlar | 20.8g |
| Şekerler (toplam) | 3.3g |
| Doğal | 3.3g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 6.6g |
| Çözünür | 1.98g |
| Çözünmez | 4.62g |
| Protein | 7.7g |
| Yağ | 0.5g |
| Doymuş | 0.1g |
| Doymamış | 0.4g |
| Sodyum | 5mg |
Haşlanmış börülce glisemik indeksi 33 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 7 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Haşlanmış börülce düşük glisemik indekse (33) sahip olup insülin direnci olan kişiler için iyi bir seçenektir.
Haşlanmış börülce 100g başına 7 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde minimal etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →