Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Haşlanmış bambu filizi glisemik indeksi 24 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 1 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Diğer vegetables ile karşılaştırıldığında, Haşlanmış bambu filizi glisemik indeks açısından en düşükler arasında yer almaktadır.
Haşlanmış bambu filizi kan şekeri, insülin direnci yönetimi veya düşük Gİ diyeti uygulayanlar için iyi bir seçimdir.
Bu puan neden?
| Kalori | 27 kcal |
| Karbonhidratlar | 5.2g |
| Şekerler (toplam) | 3g |
| Doğal | 3.0g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 2.2g |
| Çözünür | 0.7g |
| Çözünmez | 1.5g |
| Protein | 2.6g |
| Yağ | 0.3g |
| Doymuş | 0.05g |
| Doymamış | 0.15g |
| Sodyum | 4mg |
Haşlanmış bambu filizi glisemik indeksi 24 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 1 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Haşlanmış bambu filizi düşük glisemik indekse (24) sahip olup insülin direnci olan kişiler için iyi bir seçenektir.
Haşlanmış bambu filizi 100g başına 1 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde minimal etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →