Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Haşhaş tohumu sosu glisemik indeksi 55 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 17 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde orta etki gösterir.
Diğer other ile karşılaştırıldığında, Haşhaş tohumu sosu glisemik indeks açısından ortalamanın üzerinde yer almaktadır.
Haşhaş tohumu sosu kan şekerini izleyen kişiler için ölçülü miktarda uygundur.
Bu puan neden?
| Kalori | 350 kcal |
| Karbonhidratlar | 30g |
| Şekerler (toplam) | 28g |
| Doğal | 3.0g |
| Eklenmiş | 25g |
| Lif | 0.5g |
| Çözünür | 0.2g |
| Çözünmez | 0.4g |
| Protein | 0.5g |
| Yağ | 25g |
| Doymuş | 3g |
| Doymamış | 22g |
| Sodyum | 400mg |
Haşhaş tohumu sosu glisemik indeksi 55 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 17 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde orta etki gösterir.
Haşhaş tohumu sosu orta glisemik indekse (55) sahiptir. İnsülin direnci olanlar ölçülü miktarda tüketebilir.
Haşhaş tohumu sosu 100g başına 17 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde orta etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →