Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Hafif pişmiş pazı ve kavrulmuş badem glisemik indeksi 15 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 1 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Diğer vegetables ile karşılaştırıldığında, Hafif pişmiş pazı ve kavrulmuş badem glisemik indeks açısından en düşükler arasında yer almaktadır.
Hafif pişmiş pazı ve kavrulmuş badem kan şekeri, insülin direnci yönetimi veya düşük Gİ diyeti uygulayanlar için iyi bir seçimdir.
Bu puan neden?
| Kalori | 45 kcal |
| Karbonhidratlar | 5g |
| Şekerler (toplam) | 1.5g |
| Doğal | 1.5g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 2.5g |
| Çözünür | 0.8g |
| Çözünmez | 1.8g |
| Protein | 2.5g |
| Yağ | 2.5g |
| Doymuş | 0.3g |
| Doymamış | 2g |
| Sodyum | 120mg |
Hafif pişmiş pazı ve kavrulmuş badem glisemik indeksi 15 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 1 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Hafif pişmiş pazı ve kavrulmuş badem düşük glisemik indekse (15) sahip olup insülin direnci olan kişiler için iyi bir seçenektir.
Hafif pişmiş pazı ve kavrulmuş badem 100g başına 1 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde minimal etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →