Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Haçapuri glisemik indeksi 65 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 21 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Diğer grains ile karşılaştırıldığında, Haçapuri glisemik indeks açısından ortalamanın üzerinde yer almaktadır.
Haçapuri kan şekerini izleyen kişiler için ölçülü miktarda uygundur.
Bu puan neden?
| Kalori | 290 kcal |
| Karbonhidratlar | 32g |
| Şekerler (toplam) | 2.5g |
| Doğal | 2.0g |
| Eklenmiş | 0.5g |
| Lif | 1.5g |
| Çözünür | 0.5g |
| Çözünmez | 1g |
| Protein | 10g |
| Yağ | 13g |
| Doymuş | 6g |
| Doymamış | 5g |
| Sodyum | 600mg |
Haçapuri glisemik indeksi 65 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 21 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Haçapuri orta glisemik indekse (65) sahiptir. İnsülin direnci olanlar ölçülü miktarda tüketebilir.
Haçapuri 100g başına 21 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde önemli etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →