Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Guarana ekstresi glisemik indeksi 40 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 28 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Diğer other ile karşılaştırıldığında, Guarana ekstresi glisemik indeks açısından en düşükler arasında yer almaktadır.
Guarana ekstresi kan şekeri, insülin direnci yönetimi veya düşük Gİ diyeti uygulayanlar için iyi bir seçimdir.
Bu puan neden?
| Kalori | 325 kcal |
| Karbonhidratlar | 70g |
| Şekerler (toplam) | 2g |
| Doğal | 2.0g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 7g |
| Çözünür | 2.1g |
| Çözünmez | 4.9g |
| Protein | 8g |
| Yağ | 2g |
| Doymuş | 0.5g |
| Doymamış | 1.5g |
| Sodyum | 10mg |
Guarana ekstresi glisemik indeksi 40 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 28 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Guarana ekstresi düşük glisemik indekse (40) sahip olup insülin direnci olan kişiler için iyi bir seçenektir.
Guarana ekstresi 100g başına 28 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde önemli etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →