Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Gruyere peyniri aroması (süt ürünü değil) glisemik indeksi 65 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 16 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde orta etki gösterir.
Diğer other ile karşılaştırıldığında, Gruyere peyniri aroması (süt ürünü değil) glisemik indeks açısından ortalamanın üzerinde yer almaktadır.
Gruyere peyniri aroması (süt ürünü değil) kan şekerini izleyen kişiler için ölçülü miktarda uygundur.
Bu puan neden?
| Kalori | 320 kcal |
| Karbonhidratlar | 25g |
| Şekerler (toplam) | 2g |
| Doğal | 0.0g |
| Eklenmiş | 2g |
| Lif | 2g |
| Çözünür | 0.6g |
| Çözünmez | 1.4g |
| Protein | 2g |
| Yağ | 23g |
| Doymuş | 10g |
| Doymamış | 13g |
| Sodyum | 1200mg |
Gruyere peyniri aroması (süt ürünü değil) glisemik indeksi 65 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 16 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde orta etki gösterir.
Gruyere peyniri aroması (süt ürünü değil) orta glisemik indekse (65) sahiptir. İnsülin direnci olanlar ölçülü miktarda tüketebilir.
Gruyere peyniri aroması (süt ürünü değil) 100g başına 16 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde orta etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →