Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
az tuzlu rendelenmiş sert peynir (örneğin parmesan) glisemik indeksi 0 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 0 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Diğer dairy ile karşılaştırıldığında, az tuzlu rendelenmiş sert peynir (örneğin parmesan) glisemik indeks açısından en düşükler arasında yer almaktadır.
az tuzlu rendelenmiş sert peynir (örneğin parmesan) kan şekeri, insülin direnci yönetimi veya düşük Gİ diyeti uygulayanlar için iyi bir seçimdir.
Bu puan neden?
| Kalori | 370 kcal |
| Karbonhidratlar | 3g |
| Şekerler (toplam) | 0.5g |
| Doğal | 0.5g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 0g |
| Çözünür | 0g |
| Çözünmez | 0g |
| Protein | 33g |
| Yağ | 25g |
| Doymuş | 16g |
| Doymamış | 8g |
| Sodyum | 500mg |
az tuzlu rendelenmiş sert peynir (örneğin parmesan) glisemik indeksi 0 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 0 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
az tuzlu rendelenmiş sert peynir (örneğin parmesan) düşük glisemik indekse (0) sahip olup insülin direnci olan kişiler için iyi bir seçenektir.
az tuzlu rendelenmiş sert peynir (örneğin parmesan) 100g başına 0 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde minimal etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →