Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Az tuzlu hafif sos tozu glisemik indeksi 60 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 33 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Diğer other ile karşılaştırıldığında, Az tuzlu hafif sos tozu glisemik indeks açısından ortalamanın üzerinde yer almaktadır.
Az tuzlu hafif sos tozu kan şekerini izleyen kişiler için ölçülü miktarda uygundur.
Bu puan neden?
| Kalori | 250 kcal |
| Karbonhidratlar | 55g |
| Şekerler (toplam) | 5g |
| Doğal | 2.0g |
| Eklenmiş | 3g |
| Lif | 2g |
| Çözünür | 0.6g |
| Çözünmez | 1.4g |
| Protein | 3g |
| Yağ | 2g |
| Doymuş | 0.5g |
| Doymamış | 1.5g |
| Sodyum | 1200mg |
Az tuzlu hafif sos tozu glisemik indeksi 60 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 33 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Az tuzlu hafif sos tozu orta glisemik indekse (60) sahiptir. İnsülin direnci olanlar ölçülü miktarda tüketebilir.
Az tuzlu hafif sos tozu 100g başına 33 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde önemli etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →