Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Az işlenmiş tavuk göğsü köftesi, otlu glisemik indeksi 0 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 0 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Diğer meat ile karşılaştırıldığında, Az işlenmiş tavuk göğsü köftesi, otlu glisemik indeks açısından en düşükler arasında yer almaktadır.
Az işlenmiş tavuk göğsü köftesi, otlu kan şekeri, insülin direnci yönetimi veya düşük Gİ diyeti uygulayanlar için iyi bir seçimdir.
Bu puan neden?
| Kalori | 120 kcal |
| Karbonhidratlar | 1g |
| Şekerler (toplam) | 0g |
| Doğal | 0.0g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 0g |
| Çözünür | 0g |
| Çözünmez | 0g |
| Protein | 23g |
| Yağ | 2.5g |
| Doymuş | 0.6g |
| Doymamış | 1.9g |
| Sodyum | 180mg |
Az işlenmiş tavuk göğsü köftesi, otlu glisemik indeksi 0 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 0 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Az işlenmiş tavuk göğsü köftesi, otlu düşük glisemik indekse (0) sahip olup insülin direnci olan kişiler için iyi bir seçenektir.
Az işlenmiş tavuk göğsü köftesi, otlu 100g başına 0 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde minimal etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →