Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Ayrık güvercin bezelyesi glisemik indeksi 32 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 20 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Diğer legumes ile karşılaştırıldığında, Ayrık güvercin bezelyesi glisemik indeks açısından en düşükler arasında yer almaktadır.
Ayrık güvercin bezelyesi kan şekeri, insülin direnci yönetimi veya düşük Gİ diyeti uygulayanlar için iyi bir seçimdir.
Bu puan neden?
| Kalori | 343 kcal |
| Karbonhidratlar | 62.6g |
| Şekerler (toplam) | 3.2g |
| Doğal | 3.2g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 15g |
| Çözünür | 4.5g |
| Çözünmez | 10.5g |
| Protein | 21.7g |
| Yağ | 1.7g |
| Doymuş | 0.3g |
| Doymamış | 1.4g |
| Sodyum | 15mg |
Ayrık güvercin bezelyesi glisemik indeksi 32 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 20 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Ayrık güvercin bezelyesi düşük glisemik indekse (32) sahip olup insülin direnci olan kişiler için iyi bir seçenektir.
Ayrık güvercin bezelyesi 100g başına 20 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde önemli etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →