Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Arpa ve nohut (pişmiş, karışık) glisemik indeksi 30 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 8 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Diğer grains ile karşılaştırıldığında, Arpa ve nohut (pişmiş, karışık) glisemik indeks açısından en düşükler arasında yer almaktadır.
Arpa ve nohut (pişmiş, karışık) kan şekeri, insülin direnci yönetimi veya düşük Gİ diyeti uygulayanlar için iyi bir seçimdir.
Bu puan neden?
| Kalori | 130 kcal |
| Karbonhidratlar | 25g |
| Şekerler (toplam) | 1g |
| Doğal | 1.0g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 6g |
| Çözünür | 0g |
| Çözünmez | 0g |
| Protein | 5g |
| Yağ | 1.5g |
| Doymuş | 0.2g |
| Doymamış | 1.3g |
| Sodyum | 5mg |
Arpa ve nohut (pişmiş, karışık) glisemik indeksi 30 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 8 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Arpa ve nohut (pişmiş, karışık) düşük glisemik indekse (30) sahip olup insülin direnci olan kişiler için iyi bir seçenektir.
Arpa ve nohut (pişmiş, karışık) 100g başına 8 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde minimal etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →