Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
arpa irmiği glisemik indeksi 35 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 26 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Diğer grains ile karşılaştırıldığında, arpa irmiği glisemik indeks açısından en düşükler arasında yer almaktadır.
arpa irmiği kan şekeri, insülin direnci yönetimi veya düşük Gİ diyeti uygulayanlar için iyi bir seçimdir.
Bu puan neden?
| Kalori | 350 kcal |
| Karbonhidratlar | 73g |
| Şekerler (toplam) | 0.8g |
| Doğal | 0.8g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 15g |
| Çözünür | 4.5g |
| Çözünmez | 10.5g |
| Protein | 10g |
| Yağ | 2.1g |
| Doymuş | 0.4g |
| Doymamış | 1.7g |
| Sodyum | 9mg |
arpa irmiği glisemik indeksi 35 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 26 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
arpa irmiği düşük glisemik indekse (35) sahip olup insülin direnci olan kişiler için iyi bir seçenektir.
arpa irmiği 100g başına 26 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde önemli etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →