Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Aromat glisemik indeksi 85 olan yüksek Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 78 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Diğer sweets ile karşılaştırıldığında, Aromat glisemik indeks açısından en yüksekler arasında yer almaktadır.
Aromat hızlı kan şekeri yükselişine neden olabilir ve küçük porsiyonlarda tüketilmesi önerilir.
Bu puan neden?
| Kalori | 380 kcal |
| Karbonhidratlar | 92g |
| Şekerler (toplam) | 80g |
| Doğal | 0.0g |
| Eklenmiş | 80g |
| Lif | 0g |
| Çözünür | 0g |
| Çözünmez | 0g |
| Protein | 0g |
| Yağ | 0g |
| Doymuş | 0g |
| Doymamış | 0g |
| Sodyum | 50mg |
Aromat glisemik indeksi 85 olan yüksek Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 78 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Aromat yüksek glisemik indekse (85) sahiptir. İnsülin direnci olanlar tüketimi sınırlamalıdır.
Aromat 100g başına 78 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde önemli etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →