Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Ardıç meyvesi glisemik indeksi 25 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 12 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde orta etki gösterir.
Diğer fruits ile karşılaştırıldığında, Ardıç meyvesi glisemik indeks açısından en düşükler arasında yer almaktadır.
Ardıç meyvesi kan şekeri, insülin direnci yönetimi veya düşük Gİ diyeti uygulayanlar için iyi bir seçimdir.
Bu puan neden?
| Kalori | 190 kcal |
| Karbonhidratlar | 49.4g |
| Şekerler (toplam) | 18.3g |
| Doğal | 18.3g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 13g |
| Çözünür | 3.9g |
| Çözünmez | 9.1g |
| Protein | 4g |
| Yağ | 1.1g |
| Doymuş | 0.1g |
| Doymamış | 1g |
| Sodyum | 2mg |
Ardıç meyvesi glisemik indeksi 25 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 12 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde orta etki gösterir.
Ardıç meyvesi düşük glisemik indekse (25) sahip olup insülin direnci olan kişiler için iyi bir seçenektir.
Ardıç meyvesi 100g başına 12 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde orta etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →