Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Arborio pirinci glisemik indeksi 69 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 55 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Diğer grains ile karşılaştırıldığında, Arborio pirinci glisemik indeks açısından ortalamanın üzerinde yer almaktadır.
Arborio pirinci kan şekerini izleyen kişiler için ölçülü miktarda uygundur.
Bu puan neden?
| Kalori | 356 kcal |
| Karbonhidratlar | 80g |
| Şekerler (toplam) | 0.1g |
| Doğal | 0.1g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 1g |
| Çözünür | 0.3g |
| Çözünmez | 0.7g |
| Protein | 6.7g |
| Yağ | 0.4g |
| Doymuş | 0.1g |
| Doymamış | 0.3g |
| Sodyum | 1mg |
Arborio pirinci glisemik indeksi 69 olan orta Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 55 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde önemli etki gösterir.
Arborio pirinci orta glisemik indekse (69) sahiptir. İnsülin direnci olanlar ölçülü miktarda tüketebilir.
Arborio pirinci 100g başına 55 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde önemli etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →