Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Arı poleni granülleri glisemik indeksi 35 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 14 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde orta etki gösterir.
Diğer other ile karşılaştırıldığında, Arı poleni granülleri glisemik indeks açısından en düşükler arasında yer almaktadır.
Arı poleni granülleri kan şekeri, insülin direnci yönetimi veya düşük Gİ diyeti uygulayanlar için iyi bir seçimdir.
Bu puan neden?
| Kalori | 314 kcal |
| Karbonhidratlar | 40.7g |
| Şekerler (toplam) | 25g |
| Doğal | 25.0g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 7g |
| Çözünür | 2.1g |
| Çözünmez | 4.9g |
| Protein | 23.7g |
| Yağ | 7.9g |
| Doymuş | 1.5g |
| Doymamış | 6.4g |
| Sodyum | 8mg |
Arı poleni granülleri glisemik indeksi 35 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 14 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde orta etki gösterir.
Arı poleni granülleri düşük glisemik indekse (35) sahip olup insülin direnci olan kişiler için iyi bir seçenektir.
Arı poleni granülleri 100g başına 14 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde orta etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →