Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →
Antep fıstıklı ve stevia tatlandırıcılı lor peyniri glisemik indeksi 25 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 1 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Diğer dairy ile karşılaştırıldığında, Antep fıstıklı ve stevia tatlandırıcılı lor peyniri glisemik indeks açısından en düşükler arasında yer almaktadır.
Antep fıstıklı ve stevia tatlandırıcılı lor peyniri kan şekeri, insülin direnci yönetimi veya düşük Gİ diyeti uygulayanlar için iyi bir seçimdir.
Bu puan neden?
| Kalori | 170 kcal |
| Karbonhidratlar | 4g |
| Şekerler (toplam) | 2.5g |
| Doğal | 2.5g |
| Eklenmiş | 0g |
| Lif | 1.5g |
| Çözünür | 0g |
| Çözünmez | 0g |
| Protein | 14g |
| Yağ | 11g |
| Doymuş | 5g |
| Doymamış | 6g |
| Sodyum | 60mg |
Antep fıstıklı ve stevia tatlandırıcılı lor peyniri glisemik indeksi 25 olan düşük Gİ gıda olarak sınıflandırılmaktadır. 100g başına 1 glisemik yük ile kan şekeri üzerinde minimal etki gösterir.
Antep fıstıklı ve stevia tatlandırıcılı lor peyniri düşük glisemik indekse (25) sahip olup insülin direnci olan kişiler için iyi bir seçenektir.
Antep fıstıklı ve stevia tatlandırıcılı lor peyniri 100g başına 1 glisemik yüke sahip olup kan şekeri üzerinde minimal etki göstermektedir.
Logi · İnsülin direncini yönet
Logi öğünlerinizi tarar, glisemik yükü gerçek zamanlı hesaplar ve her malzemenin kan şekerinizi nasıl etkilediğini tam olarak gösterir.
Ücretsiz başla →