Logi · Управљање инсулинском резистенцијом
Logi скенира ваше оброке, израчунава гликемијско оптерећење у реалном времену и тачно показује како сваки састојак утиче на ваш шећер.
Почните бесплатно →
Žele od malina има гликемијски индекс 65, што га сврстава у храну са умереним ГИ. Са гликемијским оптерећењем 40 на 100g, има значајан утицај на шећер у крви.
У поређењу са осталим sweets, Žele od malina се рангира изнад просека по гликемијском индексу.
Žele od malina је погодан у умереним количинама за особе које прате ниво шећера.
Зашто ова оцена?
| Калорије | 250 kcal |
| Угљени хидрати | 62g |
| Шећери (укупно) | 52g |
| Природни | 7.0g |
| Додати | 45g |
| Влакна | 0.5g |
| Растворљива | 0.2g |
| Нерастворљива | 0.4g |
| Протеини | 0.3g |
| Масти | 0.1g |
| Засићене | 0g |
| Незасићене | 0g |
| Натријум | 15mg |
Žele od malina има гликемијски индекс 65, што га сврстава у храну са умереним ГИ. Са гликемијским оптерећењем 40 на 100g, има значајан утицај на шећер у крви.
Žele od malina има умерен гликемијски индекс (65). Особе са инсулинском резистенцијом могу га конзумирати умерено.
Žele od malina има гликемијско оптерећење 40 на 100g, што указује на значајан утицај на ниво шећера у крви.
Logi · Управљање инсулинском резистенцијом
Logi скенира ваше оброке, израчунава гликемијско оптерећење у реалном времену и тачно показује како сваки састојак утиче на ваш шећер.
Почните бесплатно →