Logi · Управљање инсулинском резистенцијом
Logi скенира ваше оброке, израчунава гликемијско оптерећење у реалном времену и тачно показује како сваки састојак утиче на ваш шећер.
Почните бесплатно →
јогурт колач има гликемијски индекс 65, што га сврстава у храну са умереним ГИ. Са гликемијским оптерећењем 26 на 100g, има значајан утицај на шећер у крви.
У поређењу са осталим sweets, јогурт колач се рангира изнад просека по гликемијском индексу.
јогурт колач је погодан у умереним количинама за особе које прате ниво шећера.
Зашто ова оцена?
| Калорије | 270 kcal |
| Угљени хидрати | 40g |
| Шећери (укупно) | 22g |
| Природни | 7.0g |
| Додати | 15g |
| Влакна | 1g |
| Растворљива | 0.3g |
| Нерастворљива | 0.7g |
| Протеини | 5g |
| Масти | 10g |
| Засићене | 2.5g |
| Незасићене | 7g |
| Натријум | 220mg |
јогурт колач има гликемијски индекс 65, што га сврстава у храну са умереним ГИ. Са гликемијским оптерећењем 26 на 100g, има значајан утицај на шећер у крви.
јогурт колач има умерен гликемијски индекс (65). Особе са инсулинском резистенцијом могу га конзумирати умерено.
јогурт колач има гликемијско оптерећење 26 на 100g, што указује на значајан утицај на ниво шећера у крви.
Logi · Управљање инсулинском резистенцијом
Logi скенира ваше оброке, израчунава гликемијско оптерећење у реалном времену и тачно показује како сваки састојак утиче на ваш шећер.
Почните бесплатно →