Logi · Управљање инсулинском резистенцијом
Logi скенира ваше оброке, израчунава гликемијско оптерећење у реалном времену и тачно показује како сваки састојак утиче на ваш шећер.
Почните бесплатно →
жута пиринач ал денте има гликемијски индекс 65, што га сврстава у храну са умереним ГИ. Са гликемијским оптерећењем 18 на 100g, има умерен утицај на шећер у крви.
У поређењу са осталим grains, жута пиринач ал денте се рангира изнад просека по гликемијском индексу.
жута пиринач ал денте је погодан у умереним количинама за особе које прате ниво шећера.
Зашто ова оцена?
| Калорије | 130 kcal |
| Угљени хидрати | 28g |
| Шећери (укупно) | 0.1g |
| Природни | 0.1g |
| Додати | 0g |
| Влакна | 0.4g |
| Растворљива | 0.1g |
| Нерастворљива | 0.3g |
| Протеини | 2.5g |
| Масти | 0.3g |
| Засићене | 0.1g |
| Незасићене | 0.2g |
| Натријум | 5mg |
жута пиринач ал денте има гликемијски индекс 65, што га сврстава у храну са умереним ГИ. Са гликемијским оптерећењем 18 на 100g, има умерен утицај на шећер у крви.
жута пиринач ал денте има умерен гликемијски индекс (65). Особе са инсулинском резистенцијом могу га конзумирати умерено.
жута пиринач ал денте има гликемијско оптерећење 18 на 100g, што указује на умерен утицај на ниво шећера у крви.
Logi · Управљање инсулинском резистенцијом
Logi скенира ваше оброке, израчунава гликемијско оптерећење у реалном времену и тачно показује како сваки састојак утиче на ваш шећер.
Почните бесплатно →