Logi · Управљање инсулинском резистенцијом
Logi скенира ваше оброке, израчунава гликемијско оптерећење у реалном времену и тачно показује како сваки састојак утиче на ваш шећер.
Почните бесплатно →
паста од цвекле има гликемијски индекс 55, што га сврстава у храну са умереним ГИ. Са гликемијским оптерећењем 15 на 100g, има умерен утицај на шећер у крви.
У поређењу са осталим grains, паста од цвекле се рангира изнад просека по гликемијском индексу.
паста од цвекле је погодан у умереним количинама за особе које прате ниво шећера.
Зашто ова оцена?
| Калорије | 140 kcal |
| Угљени хидрати | 27g |
| Шећери (укупно) | 2.5g |
| Природни | 2.5g |
| Додати | 0g |
| Влакна | 2.5g |
| Растворљива | 0.8g |
| Нерастворљива | 1.8g |
| Протеини | 4.5g |
| Масти | 1.2g |
| Засићене | 0.2g |
| Незасићене | 1g |
| Натријум | 10mg |
паста од цвекле има гликемијски индекс 55, што га сврстава у храну са умереним ГИ. Са гликемијским оптерећењем 15 на 100g, има умерен утицај на шећер у крви.
паста од цвекле има умерен гликемијски индекс (55). Особе са инсулинском резистенцијом могу га конзумирати умерено.
паста од цвекле има гликемијско оптерећење 15 на 100g, што указује на умерен утицај на ниво шећера у крви.
Logi · Управљање инсулинском резистенцијом
Logi скенира ваше оброке, израчунава гликемијско оптерећење у реалном времену и тачно показује како сваки састојак утиче на ваш шећер.
Почните бесплатно →