Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →
polnozrnata bombetka ima glikemični indeks 50, kar ga uvršča med živila z nizkim GI. Z glikemično obremenitvijo 22 na 100g ima znaten vpliv na krvni sladkor.
V primerjavi z drugimi grains se polnozrnata bombetka uvršča med najnižjimi po glikemičnem indeksu.
polnozrnata bombetka je dobra izbira za osebe, ki upravljajo krvni sladkor, inzulinsko rezistenco ali sledijo dieti z nizkim GI.
Zakaj ta ocena?
| Kalorije | 250 kcal |
| Ogljikovi hidrati | 45g |
| Sladkorji (skupaj) | 4g |
| Naravni | 2.0g |
| Dodani | 2g |
| Vlaknine | 6g |
| Topne | 1.8g |
| Netopne | 4.2g |
| Beljakovine | 9g |
| Maščobe | 3g |
| Nasičene | 0.5g |
| Nenasičene | 2g |
| Natrij | 400mg |
polnozrnata bombetka ima glikemični indeks 50, kar ga uvršča med živila z nizkim GI. Z glikemično obremenitvijo 22 na 100g ima znaten vpliv na krvni sladkor.
polnozrnata bombetka ima nizek glikemični indeks (50), kar ga dela dobro izbiro za osebe z inzulinsko rezistenco.
polnozrnata bombetka ima glikemično obremenitev 22 na 100g, kar kaže na znaten vpliv na ravni krvnega sladkorja.
Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →