Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →
Pivski kvas ima glikemični indeks 15, kar ga uvršča med živila z nizkim GI. Z glikemično obremenitvijo 6 na 100g ima minimalen vpliv na krvni sladkor.
V primerjavi z drugimi other se Pivski kvas uvršča med najnižjimi po glikemičnem indeksu.
Pivski kvas je dobra izbira za osebe, ki upravljajo krvni sladkor, inzulinsko rezistenco ali sledijo dieti z nizkim GI.
Zakaj ta ocena?
| Kalorije | 350 kcal |
| Ogljikovi hidrati | 40g |
| Sladkorji (skupaj) | 8g |
| Naravni | 8.0g |
| Dodani | 0g |
| Vlaknine | 20g |
| Topne | 6g |
| Netopne | 14g |
| Beljakovine | 45g |
| Maščobe | 4g |
| Nasičene | 0.8g |
| Nenasičene | 3.2g |
| Natrij | 50mg |
Pivski kvas ima glikemični indeks 15, kar ga uvršča med živila z nizkim GI. Z glikemično obremenitvijo 6 na 100g ima minimalen vpliv na krvni sladkor.
Pivski kvas ima nizek glikemični indeks (15), kar ga dela dobro izbiro za osebe z inzulinsko rezistenco.
Pivski kvas ima glikemično obremenitev 6 na 100g, kar kaže na minimalen vpliv na ravni krvnega sladkorja.
Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →