Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →
pita iz špinače in cvetače ima glikemični indeks 55, kar ga uvršča med živila z zmernim GI. Z glikemično obremenitvijo 12 na 100g ima zmeren vpliv na krvni sladkor.
V primerjavi z drugimi grains se pita iz špinače in cvetače uvršča nad povprečjem po glikemičnem indeksu.
pita iz špinače in cvetače je primeren v zmernih količinah za osebe, ki spremljajo ravni sladkorja.
Zakaj ta ocena?
| Kalorije | 170 kcal |
| Ogljikovi hidrati | 28g |
| Sladkorji (skupaj) | 2g |
| Naravni | 2.0g |
| Dodani | 0g |
| Vlaknine | 4g |
| Topne | 1.2g |
| Netopne | 2.8g |
| Beljakovine | 5g |
| Maščobe | 4g |
| Nasičene | 1g |
| Nenasičene | 2.5g |
| Natrij | 250mg |
pita iz špinače in cvetače ima glikemični indeks 55, kar ga uvršča med živila z zmernim GI. Z glikemično obremenitvijo 12 na 100g ima zmeren vpliv na krvni sladkor.
pita iz špinače in cvetače ima zmeren glikemični indeks (55). Osebe z inzulinsko rezistenco ga lahko uživajo zmerno.
pita iz špinače in cvetače ima glikemično obremenitev 12 na 100g, kar kaže na zmeren vpliv na ravni krvnega sladkorja.
Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →