Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →
Pita iz ovsa in lanenih semen ima glikemični indeks 45, kar ga uvršča med živila z nizkim GI. Z glikemično obremenitvijo 18 na 100g ima zmeren vpliv na krvni sladkor.
V primerjavi z drugimi grains se Pita iz ovsa in lanenih semen uvršča med najnižjimi po glikemičnem indeksu.
Pita iz ovsa in lanenih semen je dobra izbira za osebe, ki upravljajo krvni sladkor, inzulinsko rezistenco ali sledijo dieti z nizkim GI.
Zakaj ta ocena?
| Kalorije | 260 kcal |
| Ogljikovi hidrati | 40g |
| Sladkorji (skupaj) | 2g |
| Naravni | 2.0g |
| Dodani | 0g |
| Vlaknine | 7g |
| Topne | 2.1g |
| Netopne | 4.9g |
| Beljakovine | 9g |
| Maščobe | 7g |
| Nasičene | 1g |
| Nenasičene | 6g |
| Natrij | 350mg |
Pita iz ovsa in lanenih semen ima glikemični indeks 45, kar ga uvršča med živila z nizkim GI. Z glikemično obremenitvijo 18 na 100g ima zmeren vpliv na krvni sladkor.
Pita iz ovsa in lanenih semen ima nizek glikemični indeks (45), kar ga dela dobro izbiro za osebe z inzulinsko rezistenco.
Pita iz ovsa in lanenih semen ima glikemično obremenitev 18 na 100g, kar kaže na zmeren vpliv na ravni krvnega sladkorja.
Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →