Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →
piškot iz čičerike in temne čokolade (z zmanjšano vsebnostjo sladkorja) ima glikemični indeks 45, kar ga uvršča med živila z nizkim GI. Z glikemično obremenitvijo 20 na 100g ima znaten vpliv na krvni sladkor.
V primerjavi z drugimi sweets se piškot iz čičerike in temne čokolade (z zmanjšano vsebnostjo sladkorja) uvršča med najnižjimi po glikemičnem indeksu.
piškot iz čičerike in temne čokolade (z zmanjšano vsebnostjo sladkorja) je dobra izbira za osebe, ki upravljajo krvni sladkor, inzulinsko rezistenco ali sledijo dieti z nizkim GI.
Zakaj ta ocena?
| Kalorije | 340 kcal |
| Ogljikovi hidrati | 45g |
| Sladkorji (skupaj) | 18g |
| Naravni | 8.0g |
| Dodani | 10g |
| Vlaknine | 6g |
| Topne | 0g |
| Netopne | 0g |
| Beljakovine | 7g |
| Maščobe | 13g |
| Nasičene | 5g |
| Nenasičene | 7g |
| Natrij | 220mg |
piškot iz čičerike in temne čokolade (z zmanjšano vsebnostjo sladkorja) ima glikemični indeks 45, kar ga uvršča med živila z nizkim GI. Z glikemično obremenitvijo 20 na 100g ima znaten vpliv na krvni sladkor.
piškot iz čičerike in temne čokolade (z zmanjšano vsebnostjo sladkorja) ima nizek glikemični indeks (45), kar ga dela dobro izbiro za osebe z inzulinsko rezistenco.
piškot iz čičerike in temne čokolade (z zmanjšano vsebnostjo sladkorja) ima glikemično obremenitev 20 na 100g, kar kaže na znaten vpliv na ravni krvnega sladkorja.
Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →