Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →
Piškot ima glikemični indeks 70, kar ga uvršča med živila z visokim GI. Z glikemično obremenitvijo 49 na 100g ima znaten vpliv na krvni sladkor.
V primerjavi z drugimi sweets se Piškot uvršča med najvišjimi po glikemičnem indeksu.
Piškot lahko povzroči hitre skoke krvnega sladkorja in ga je priporočljivo uživati v majhnih porcijah.
Zakaj ta ocena?
| Kalorije | 470 kcal |
| Ogljikovi hidrati | 70g |
| Sladkorji (skupaj) | 22g |
| Naravni | 4.0g |
| Dodani | 18g |
| Vlaknine | 2g |
| Topne | 0.6g |
| Netopne | 1.4g |
| Beljakovine | 6g |
| Maščobe | 18g |
| Nasičene | 8g |
| Nenasičene | 8g |
| Natrij | 500mg |
Piškot ima glikemični indeks 70, kar ga uvršča med živila z visokim GI. Z glikemično obremenitvijo 49 na 100g ima znaten vpliv na krvni sladkor.
Piškot ima visok glikemični indeks (70). Osebe z inzulinsko rezistenco morajo omejiti njegovo uživanje.
Piškot ima glikemično obremenitev 49 na 100g, kar kaže na znaten vpliv na ravni krvnega sladkorja.
Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →