Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →
kuhani arašidi v lupini ima glikemični indeks 14, kar ga uvršča med živila z nizkim GI. Z glikemično obremenitvijo 2 na 100g ima minimalen vpliv na krvni sladkor.
V primerjavi z drugimi legumes se kuhani arašidi v lupini uvršča med najnižjimi po glikemičnem indeksu.
kuhani arašidi v lupini je dobra izbira za osebe, ki upravljajo krvni sladkor, inzulinsko rezistenco ali sledijo dieti z nizkim GI.
Zakaj ta ocena?
| Kalorije | 318 kcal |
| Ogljikovi hidrati | 13.5g |
| Sladkorji (skupaj) | 1.6g |
| Naravni | 1.6g |
| Dodani | 0g |
| Vlaknine | 4g |
| Topne | 1.2g |
| Netopne | 2.8g |
| Beljakovine | 13.3g |
| Maščobe | 22g |
| Nasičene | 3.1g |
| Nenasičene | 17.5g |
| Natrij | 5mg |
kuhani arašidi v lupini ima glikemični indeks 14, kar ga uvršča med živila z nizkim GI. Z glikemično obremenitvijo 2 na 100g ima minimalen vpliv na krvni sladkor.
kuhani arašidi v lupini ima nizek glikemični indeks (14), kar ga dela dobro izbiro za osebe z inzulinsko rezistenco.
kuhani arašidi v lupini ima glikemično obremenitev 2 na 100g, kar kaže na minimalen vpliv na ravni krvnega sladkorja.
Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →