Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →
kruhova torta z jagodami ima glikemični indeks 70, kar ga uvršča med živila z visokim GI. Z glikemično obremenitvijo 36 na 100g ima znaten vpliv na krvni sladkor.
V primerjavi z drugimi sweets se kruhova torta z jagodami uvršča med najvišjimi po glikemičnem indeksu.
kruhova torta z jagodami lahko povzroči hitre skoke krvnega sladkorja in ga je priporočljivo uživati v majhnih porcijah.
Zakaj ta ocena?
| Kalorije | 320 kcal |
| Ogljikovi hidrati | 52g |
| Sladkorji (skupaj) | 28g |
| Naravni | 8.0g |
| Dodani | 20g |
| Vlaknine | 2g |
| Topne | 0.6g |
| Netopne | 1.4g |
| Beljakovine | 4g |
| Maščobe | 10g |
| Nasičene | 5g |
| Nenasičene | 4g |
| Natrij | 250mg |
kruhova torta z jagodami ima glikemični indeks 70, kar ga uvršča med živila z visokim GI. Z glikemično obremenitvijo 36 na 100g ima znaten vpliv na krvni sladkor.
kruhova torta z jagodami ima visok glikemični indeks (70). Osebe z inzulinsko rezistenco morajo omejiti njegovo uživanje.
kruhova torta z jagodami ima glikemično obremenitev 36 na 100g, kar kaže na znaten vpliv na ravni krvnega sladkorja.
Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →