Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →
Kruh s suhim sadjem in oreščki ima glikemični indeks 55, kar ga uvršča med živila z zmernim GI. Z glikemično obremenitvijo 22 na 100g ima znaten vpliv na krvni sladkor.
V primerjavi z drugimi grains se Kruh s suhim sadjem in oreščki uvršča nad povprečjem po glikemičnem indeksu.
Kruh s suhim sadjem in oreščki je primeren v zmernih količinah za osebe, ki spremljajo ravni sladkorja.
Zakaj ta ocena?
| Kalorije | 290 kcal |
| Ogljikovi hidrati | 50g |
| Sladkorji (skupaj) | 15g |
| Naravni | 12.0g |
| Dodani | 3g |
| Vlaknine | 4g |
| Topne | 1.2g |
| Netopne | 2.8g |
| Beljakovine | 7g |
| Maščobe | 6g |
| Nasičene | 1g |
| Nenasičene | 5g |
| Natrij | 350mg |
Kruh s suhim sadjem in oreščki ima glikemični indeks 55, kar ga uvršča med živila z zmernim GI. Z glikemično obremenitvijo 22 na 100g ima znaten vpliv na krvni sladkor.
Kruh s suhim sadjem in oreščki ima zmeren glikemični indeks (55). Osebe z inzulinsko rezistenco ga lahko uživajo zmerno.
Kruh s suhim sadjem in oreščki ima glikemično obremenitev 22 na 100g, kar kaže na znaten vpliv na ravni krvnega sladkorja.
Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →