Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →
kruh iz kaljenih žit in stročnic (tanko narezan) ima glikemični indeks 36, kar ga uvršča med živila z nizkim GI. Z glikemično obremenitvijo 13 na 100g ima zmeren vpliv na krvni sladkor.
V primerjavi z drugimi grains se kruh iz kaljenih žit in stročnic (tanko narezan) uvršča med najnižjimi po glikemičnem indeksu.
kruh iz kaljenih žit in stročnic (tanko narezan) je dobra izbira za osebe, ki upravljajo krvni sladkor, inzulinsko rezistenco ali sledijo dieti z nizkim GI.
Zakaj ta ocena?
| Kalorije | 220 kcal |
| Ogljikovi hidrati | 36g |
| Sladkorji (skupaj) | 2g |
| Naravni | 2.0g |
| Dodani | 0g |
| Vlaknine | 6g |
| Topne | 2g |
| Netopne | 4g |
| Beljakovine | 11g |
| Maščobe | 3g |
| Nasičene | 0.4g |
| Nenasičene | 2.6g |
| Natrij | 300mg |
kruh iz kaljenih žit in stročnic (tanko narezan) ima glikemični indeks 36, kar ga uvršča med živila z nizkim GI. Z glikemično obremenitvijo 13 na 100g ima zmeren vpliv na krvni sladkor.
kruh iz kaljenih žit in stročnic (tanko narezan) ima nizek glikemični indeks (36), kar ga dela dobro izbiro za osebe z inzulinsko rezistenco.
kruh iz kaljenih žit in stročnic (tanko narezan) ima glikemično obremenitev 13 na 100g, kar kaže na zmeren vpliv na ravni krvnega sladkorja.
Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →