Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →
krompirjev sendvič ima glikemični indeks 75, kar ga uvršča med živila z visokim GI. Z glikemično obremenitvijo 25 na 100g ima znaten vpliv na krvni sladkor.
V primerjavi z drugimi grains se krompirjev sendvič uvršča med najvišjimi po glikemičnem indeksu.
krompirjev sendvič lahko povzroči hitre skoke krvnega sladkorja in ga je priporočljivo uživati v majhnih porcijah.
Zakaj ta ocena?
| Kalorije | 180 kcal |
| Ogljikovi hidrati | 33g |
| Sladkorji (skupaj) | 2.1g |
| Naravni | 1.3g |
| Dodani | 0.8g |
| Vlaknine | 2.2g |
| Topne | 0.7g |
| Netopne | 1.5g |
| Beljakovine | 4.5g |
| Maščobe | 3.2g |
| Nasičene | 1.1g |
| Nenasičene | 2.1g |
| Natrij | 340mg |
krompirjev sendvič ima glikemični indeks 75, kar ga uvršča med živila z visokim GI. Z glikemično obremenitvijo 25 na 100g ima znaten vpliv na krvni sladkor.
krompirjev sendvič ima visok glikemični indeks (75). Osebe z inzulinsko rezistenco morajo omejiti njegovo uživanje.
krompirjev sendvič ima glikemično obremenitev 25 na 100g, kar kaže na znaten vpliv na ravni krvnega sladkorja.
Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →