Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →
Krompirjev nadev ima glikemični indeks 75, kar ga uvršča med živila z visokim GI. Z glikemično obremenitvijo 15 na 100g ima zmeren vpliv na krvni sladkor.
V primerjavi z drugimi vegetables se Krompirjev nadev uvršča med najvišjimi po glikemičnem indeksu.
Krompirjev nadev lahko povzroči hitre skoke krvnega sladkorja in ga je priporočljivo uživati v majhnih porcijah.
Zakaj ta ocena?
| Kalorije | 110 kcal |
| Ogljikovi hidrati | 20g |
| Sladkorji (skupaj) | 1g |
| Naravni | 1.0g |
| Dodani | 0g |
| Vlaknine | 2g |
| Topne | 0.6g |
| Netopne | 1.4g |
| Beljakovine | 2.5g |
| Maščobe | 2.5g |
| Nasičene | 1.2g |
| Nenasičene | 1.3g |
| Natrij | 250mg |
Krompirjev nadev ima glikemični indeks 75, kar ga uvršča med živila z visokim GI. Z glikemično obremenitvijo 15 na 100g ima zmeren vpliv na krvni sladkor.
Krompirjev nadev ima visok glikemični indeks (75). Osebe z inzulinsko rezistenco morajo omejiti njegovo uživanje.
Krompirjev nadev ima glikemično obremenitev 15 na 100g, kar kaže na zmeren vpliv na ravni krvnega sladkorja.
Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →