Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →
krhka skorja ima glikemični indeks 60, kar ga uvršča med živila z zmernim GI. Z glikemično obremenitvijo 36 na 100g ima znaten vpliv na krvni sladkor.
V primerjavi z drugimi sweets se krhka skorja uvršča nad povprečjem po glikemičnem indeksu.
krhka skorja je primeren v zmernih količinah za osebe, ki spremljajo ravni sladkorja.
Zakaj ta ocena?
| Kalorije | 480 kcal |
| Ogljikovi hidrati | 60g |
| Sladkorji (skupaj) | 18g |
| Naravni | 2.0g |
| Dodani | 16g |
| Vlaknine | 1g |
| Topne | 0.3g |
| Netopne | 0.7g |
| Beljakovine | 4g |
| Maščobe | 24g |
| Nasičene | 15g |
| Nenasičene | 8g |
| Natrij | 220mg |
krhka skorja ima glikemični indeks 60, kar ga uvršča med živila z zmernim GI. Z glikemično obremenitvijo 36 na 100g ima znaten vpliv na krvni sladkor.
krhka skorja ima zmeren glikemični indeks (60). Osebe z inzulinsko rezistenco ga lahko uživajo zmerno.
krhka skorja ima glikemično obremenitev 36 na 100g, kar kaže na znaten vpliv na ravni krvnega sladkorja.
Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →