Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →
Kremni sir na rastlinski osnovi ima glikemični indeks 30, kar ga uvršča med živila z nizkim GI. Z glikemično obremenitvijo 1 na 100g ima minimalen vpliv na krvni sladkor.
V primerjavi z drugimi other se Kremni sir na rastlinski osnovi uvršča med najnižjimi po glikemičnem indeksu.
Kremni sir na rastlinski osnovi je dobra izbira za osebe, ki upravljajo krvni sladkor, inzulinsko rezistenco ali sledijo dieti z nizkim GI.
Zakaj ta ocena?
| Kalorije | 180 kcal |
| Ogljikovi hidrati | 4g |
| Sladkorji (skupaj) | 1.5g |
| Naravni | 1.0g |
| Dodani | 0.5g |
| Vlaknine | 1g |
| Topne | 0g |
| Netopne | 0g |
| Beljakovine | 3g |
| Maščobe | 16g |
| Nasičene | 2.5g |
| Nenasičene | 13g |
| Natrij | 350mg |
Kremni sir na rastlinski osnovi ima glikemični indeks 30, kar ga uvršča med živila z nizkim GI. Z glikemično obremenitvijo 1 na 100g ima minimalen vpliv na krvni sladkor.
Kremni sir na rastlinski osnovi ima nizek glikemični indeks (30), kar ga dela dobro izbiro za osebe z inzulinsko rezistenco.
Kremni sir na rastlinski osnovi ima glikemično obremenitev 1 na 100g, kar kaže na minimalen vpliv na ravni krvnega sladkorja.
Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →