Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →
kremna štruca ima glikemični indeks 70, kar ga uvršča med živila z visokim GI. Z glikemično obremenitvijo 28 na 100g ima znaten vpliv na krvni sladkor.
V primerjavi z drugimi sweets se kremna štruca uvršča med najvišjimi po glikemičnem indeksu.
kremna štruca lahko povzroči hitre skoke krvnega sladkorja in ga je priporočljivo uživati v majhnih porcijah.
Zakaj ta ocena?
| Kalorije | 330 kcal |
| Ogljikovi hidrati | 40g |
| Sladkorji (skupaj) | 18g |
| Naravni | 4.0g |
| Dodani | 14g |
| Vlaknine | 2g |
| Topne | 0.6g |
| Netopne | 1.4g |
| Beljakovine | 6g |
| Maščobe | 16g |
| Nasičene | 8g |
| Nenasičene | 7g |
| Natrij | 220mg |
kremna štruca ima glikemični indeks 70, kar ga uvršča med živila z visokim GI. Z glikemično obremenitvijo 28 na 100g ima znaten vpliv na krvni sladkor.
kremna štruca ima visok glikemični indeks (70). Osebe z inzulinsko rezistenco morajo omejiti njegovo uživanje.
kremna štruca ima glikemično obremenitev 28 na 100g, kar kaže na znaten vpliv na ravni krvnega sladkorja.
Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →