Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →
kremna alternativa na osnovi ovsa ima glikemični indeks 55, kar ga uvršča med živila z zmernim GI. Z glikemično obremenitvijo 4 na 100g ima minimalen vpliv na krvni sladkor.
V primerjavi z drugimi other se kremna alternativa na osnovi ovsa uvršča nad povprečjem po glikemičnem indeksu.
kremna alternativa na osnovi ovsa je primeren v zmernih količinah za osebe, ki spremljajo ravni sladkorja.
Zakaj ta ocena?
| Kalorije | 120 kcal |
| Ogljikovi hidrati | 8g |
| Sladkorji (skupaj) | 0.5g |
| Naravni | 0.5g |
| Dodani | 0g |
| Vlaknine | 0.8g |
| Topne | 0.32g |
| Netopne | 0.48g |
| Beljakovine | 1g |
| Maščobe | 10g |
| Nasičene | 3g |
| Nenasičene | 7g |
| Natrij | 60mg |
kremna alternativa na osnovi ovsa ima glikemični indeks 55, kar ga uvršča med živila z zmernim GI. Z glikemično obremenitvijo 4 na 100g ima minimalen vpliv na krvni sladkor.
kremna alternativa na osnovi ovsa ima zmeren glikemični indeks (55). Osebe z inzulinsko rezistenco ga lahko uživajo zmerno.
kremna alternativa na osnovi ovsa ima glikemično obremenitev 4 na 100g, kar kaže na minimalen vpliv na ravni krvnega sladkorja.
Logi · Upravljanje inzulinske rezistence
Logi skenira vaše obroke, sproti izračunava glikemično obremenitev in natančno prikazuje, kako vsaka sestavina vpliva na vaš sladkor.
Začnite brezplačno →