Logi · Správa inzulínovej rezistencie
Logi skenuje vaše jedlá, vypočítava glykemickú záťaž v reálnom čase a presne ukazuje, ako každá ingrediencia ovplyvňuje váš cukor v krvi.
Začať zadarmo →
Pasta Ssamjang má glykemický index 55, čo ho zaraďuje medzi potraviny so stredným GI. Pri glykemickej záťaži 16 na 100g má mierny vplyv na hladinu cukru v krvi.
V porovnaní s ostatnými grains sa Pasta Ssamjang zaraďuje nad priemer v glykemickom indexe.
Pasta Ssamjang je vhodný v primeranom množstve pre osoby sledujúce hladinu cukru v krvi.
Prečo toto skóre?
| Kalórie | 180 kcal |
| Sacharidy | 30g |
| Cukry (celkom) | 2.5g |
| Prirodzené | 1.5g |
| Pridané | 1g |
| Vláknina | 2.5g |
| Rozpustná | 0.8g |
| Nerozpustná | 1.8g |
| Bielkoviny | 6g |
| Tuky | 4g |
| Nasýtené | 0.7g |
| Nenasýtené | 2.5g |
| Sodík | 650mg |
Pasta Ssamjang má glykemický index 55, čo ho zaraďuje medzi potraviny so stredným GI. Pri glykemickej záťaži 16 na 100g má mierny vplyv na hladinu cukru v krvi.
Pasta Ssamjang má stredný glykemický index (55). Osoby s inzulínovou rezistenciou ho môžu konzumovať v primeranom množstve.
Pasta Ssamjang má glykemickú záťaž 16 na 100g, čo znamená mierny vplyv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínovej rezistencie
Logi skenuje vaše jedlá, vypočítava glykemickú záťaž v reálnom čase a presne ukazuje, ako každá ingrediencia ovplyvňuje váš cukor v krvi.
Začať zadarmo →