Logi · Správa inzulínovej rezistencie
Logi skenuje vaše jedlá, vypočítava glykemickú záťaž v reálnom čase a presne ukazuje, ako každá ingrediencia ovplyvňuje váš cukor v krvi.
Začať zadarmo →
Parmezánový syr má glykemický index 0, čo ho zaraďuje medzi potraviny so nízkym GI. Pri glykemickej záťaži 0 na 100g má minimálny vplyv na hladinu cukru v krvi.
V porovnaní s ostatnými dairy sa Parmezánový syr zaraďuje medzi najnižšie v glykemickom indexe.
Parmezánový syr je dobrá voľba pre osoby sledujúce hladinu cukru v krvi, s inzulínovou rezistenciou alebo na low-GI diéte.
Prečo toto skóre?
| Kalórie | 431 kcal |
| Sacharidy | 4.1g |
| Cukry (celkom) | 0.9g |
| Prirodzené | 0.9g |
| Pridané | 0g |
| Vláknina | 0g |
| Rozpustná | 0g |
| Nerozpustná | 0g |
| Bielkoviny | 38g |
| Tuky | 29g |
| Nasýtené | 18.9g |
| Nenasýtené | 9.1g |
| Sodík | 1529mg |
Parmezánový syr má glykemický index 0, čo ho zaraďuje medzi potraviny so nízkym GI. Pri glykemickej záťaži 0 na 100g má minimálny vplyv na hladinu cukru v krvi.
Parmezánový syr má nízky glykemický index (0), čo z neho robí dobrú voľbu pre osoby s inzulínovou rezistenciou.
Parmezánový syr má glykemickú záťaž 0 na 100g, čo znamená minimálny vplyv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínovej rezistencie
Logi skenuje vaše jedlá, vypočítava glykemickú záťaž v reálnom čase a presne ukazuje, ako každá ingrediencia ovplyvňuje váš cukor v krvi.
Začať zadarmo →