Logi · Správa inzulínovej rezistencie
Logi skenuje vaše jedlá, vypočítava glykemickú záťaž v reálnom čase a presne ukazuje, ako každá ingrediencia ovplyvňuje váš cukor v krvi.
Začať zadarmo →
Paradajková polievka s odtučnenou smotanou má glykemický index 38, čo ho zaraďuje medzi potraviny so nízkym GI. Pri glykemickej záťaži 2 na 100g má minimálny vplyv na hladinu cukru v krvi.
V porovnaní s ostatnými vegetables sa Paradajková polievka s odtučnenou smotanou zaraďuje medzi najnižšie v glykemickom indexe.
Paradajková polievka s odtučnenou smotanou je dobrá voľba pre osoby sledujúce hladinu cukru v krvi, s inzulínovou rezistenciou alebo na low-GI diéte.
Prečo toto skóre?
| Kalórie | 28 kcal |
| Sacharidy | 5.5g |
| Cukry (celkom) | 3.8g |
| Prirodzené | 3.8g |
| Pridané | 0g |
| Vláknina | 1.2g |
| Rozpustná | 0.4g |
| Nerozpustná | 0.8g |
| Bielkoviny | 1.1g |
| Tuky | 0.2g |
| Nasýtené | 0.03g |
| Nenasýtené | 0.1g |
| Sodík | 180mg |
Paradajková polievka s odtučnenou smotanou má glykemický index 38, čo ho zaraďuje medzi potraviny so nízkym GI. Pri glykemickej záťaži 2 na 100g má minimálny vplyv na hladinu cukru v krvi.
Paradajková polievka s odtučnenou smotanou má nízky glykemický index (38), čo z neho robí dobrú voľbu pre osoby s inzulínovou rezistenciou.
Paradajková polievka s odtučnenou smotanou má glykemickú záťaž 2 na 100g, čo znamená minimálny vplyv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínovej rezistencie
Logi skenuje vaše jedlá, vypočítava glykemickú záťaž v reálnom čase a presne ukazuje, ako každá ingrediencia ovplyvňuje váš cukor v krvi.
Začať zadarmo →